RADEK HENSLEY SVATEBNÍ FOTOGRAF & KAMERAMAN

Co musí umět svatební líčení?

Chystáte se na svůj velký den a pokládáte si otázky ohledně líčení? Dovolím si vám dát pár základních rad.

 

Co musí umět svatební líčení? Jak by mělo vypadat? Jaké zvolit? Mám se líčit sama?

 

Mělo by být přirozené a zároveň slavnostní. Svatební líčení by mělo být především takové, abyste se v něm cítila dobře. Mělo by vydržet všechny nástrahy celého dne , který je plný emocí.

Volte takové líčení, které vám nejlépe sedí k osobnosti, očím, povaze a vašemu stylu. Volte vždy barvy tak, aby podpořily vaší přirozenost, krásu a vyzdvihly vaše přednosti. Naopak si dávejte pozor na barvy, které vám mohou ublížit. Nemělo by vás příliš změnit, ale měla byste každému vyrazit dech svou krásou.

Měla byste se cítit jako princezna a užít se svůj den D se vším všudy. Nechte o sebe pečovat a svěřte se do rukou profesionálů. Nejde jen o umění se nalíčit, ale i o celkový klid. Odprostěte se od zbytečných starostí. Svatební den by měl být speciální událostí a vyžaduje i speciální líčení. Nezapomínejte také na focení během dne. Váš makeup by měl odpovídat i těmto potřebám.

Vizážistku vždy volte na základě recenzí, doporučení a zkušeností. Měla byste si vždy sjednat schůzku , kde se vzájemně poznáte a domluvíte se na všech detailech. Už při prvním setkání se více poznáte a bude vám příjemnější následná spolupráce. Vždy vyžadujte zkoušku líčení. Nebojte se říct své požadavky, připravte si nějaké fotky jako inspiraci. Vizážistka by vám měla doporučit nejvhodnější líčení pro vás. Nebojte se říct, co se vám nelíbí, co byste chtěla změnit, kde ubrat, kde přidat. Zkouška je od toho, abyste si vyzkoušela nejlepší líčení a rozhodla se, zda chcete toto líčení, s touto vizážistkou i ve váš den D.

Nezapomínejte, že je to váš den a váš výběr.

Vaše Martina